Etablere selskap? Bli med på gratis kurs i etablering.

Sitter du med en forretningsidé og vurderer å etablere ny bedrift? Da er dette kurset for deg! 23. mars arrangerer Etablererservice Østfold kurs i etablering.
På webinaret vil du lære de viktigste formelle kravene man bør vurdere før oppstart av egen bedrift;
• Risikovurdering
• Er din ide god nok for kommersiell planlegging?
• Er din ide kvalifisert til å søke støtteordninger
Tid: 17.00 til 19.00
Sted: Webinar
Etablererservice er et tilbud til alle i Østfold som ønsker å etablere egen virksomhet. Har du allerede startet, men er usikker på veien videre, er du også velkommen.
Etablererservice hjelper deg med å gjøre overgangen fra idé til realisering så enkel og kort som mulig.
Les også: Ny kommunal kompetanseordning for lokale virksomheter
Hos Etablererserice kan du ta Grunnkurs i etablering for deretter å få individuell veiledning av erfarne forretningsutviklere. Du kan også gjennomføre en rekke ulike Temakurs for å styrke din kompetanse. Etablererservice sine tilbud er gratis, men krever påmelding.
Deltar du på Etablererservice sine kurs eller programmer blir du automatisk en del av et omfattende gründer-nettverk i regionen. Du vil blant annet få oppdateringer om nye tilbud, hvis du ønsker det.Etablererserivce sine veiledere brenner for entreprenørskap og har selv bred erfaring innenfor forretningsutvikling, salg og strategisk merkevarebygging.
Del på LinkedIn