Kurs
Meld deg på grunnkurs i etablering
29. okt. 2024
Ønsker du en grunnleggende innføring i hvordan å etablere en bedrift, eller er nysgjerrig på om du har en gründer i magen?
Kom på Etablerertjenestens kurs, og finn ut!
Dette er et lavterkeltilbud for deg som tenker på å starte, har akkurat kommet i gang, eller deg som er i gang, men trenger litt ekstra veiledning.
Vi bruker en time på selve kurset, og 30 minutter på spørsmål og bli bedre kjent.
Dette kan bli like mye en arena for å bygge et godt nettverk med andre som vil starte for seg selv i Mosseregionen.
Relatert innhold:
Kurs

Kurs for Gründere i regnskap og skatt
Kurset er utsatt til etter vinterferien.
Kurs

Grunnkurs i bedriftsetablering
Onsdag 11. februar kl. 14-16 holder Etablerertjenesten grunnkurs i betriftsetablering.
Kurs

Grunnkurs i etablering og kurs i skatt og regnskap
Sitter du med en günder i magen? har du en god idé som du bare venter på å få ut i livet? Trenger du hjelp med å navigere deg i jungelen av regler og råd om hvordan du skal sette i gang? Kom på grunnkurs i etablering, da vel!
Kurs

Grunnkurs i etablering
Sitter du med en günder i magen? har du en god idé som du bare venter på å få ut i livet? Trenger du hjelp med å navigere deg i jungelen av regler og råd om hvordan du skal sette i gang?

